The Orchard Přejít na navigaci
Nacházíte se v sekci: Úvod » Hotel Park Inn Ostrava

Hotel Park Inn Ostrava

Restaurace Bamboo má nový web:            www.bamboorestaurant.cz

Čtyřhvězdičkový hotel Park Inn Ostrava se stal prvním hotelem mezinárodního řetězce v Ostravě. Park Inn je nová hotelová značka belgické společnosti Rezidor Hotel Group a v České republice má svou premiéru.

Hotel disponuje 185 pokoji v designu značky Park Inn, které jsou vybaveny internetem, satelitní LCD televizí, klimatizací, trezorem, minibarem a fénem.

Restaurace Bamboo s českou i mezinárodní kuchyní je určena nejen pro hotelové hosty a součástí je i venkovní terasa. Moderně zařízené kongresové centrum nabízí celkem šest jednacích místností a hlavní kongresový sál až pro 220 osob. Samozřejmostí je klimatizace s individuální regulací a možnost přípravy menu dle přání zákazníků. V hotelu nechybějí ani wellness a fitness centrum.

Hotel je situován v blízkosti centra města, na ulici Hornopolní, hned vedle kancelářského komplexu Orchard. Výhodou je výborná dopravní obslužnost ve všedních dnech i o víkendech.

Pro více informací o hotelu Park Inn Ostrava navštivte www.parkinn.com/hotel-ostrava nebo se informujte na e-mailu info.ostrava@rezidorparkinn.com nebo na telelonním čísle          +420 595 195 000