The Orchard Přejít na navigaci

Nová příležitost pro váš business

Rádi bychom vám představili kancelářský a hotelový komplex Orchard, který vytváří nové centrum dění s dynamickou a příjemnou atmosférou v centru Ostravy. Orchard nabízí osobitou architekturu, výborné napojení na dopravní síť a moderní životní styl.

Prvotřídní kancelářské prostory ve třech budovách a první hotel mezinárodní značky v Ostravě nabízejí veškeré služby pro podnikání, které vyžadují špičkové firmy, i služby osobní vyhovující náročnému životnímu stylu zaměstnanců.

Naší vizí je nabídnout potenciálním nájemcům kvalitní kancelářské prostory, které poskytují všechny podmínky pro úspěšné podnikání, stejně jako dostatek pohodlí, a to v regionu s obecně nízkými náklady.

Orchard Piazza poskytuje originální prostor pro vaše akce

Veřejné prostranství v areálu Orchard nabízí zajímavý a originální prostor pro pořádání promo akcí, večírků, venkovních výstav nebo sezónních trhů. K dispozici je plocha o rozloze až 4 890m2 se zastřešenou částí 300m2. Součástí Orchardu jsou i dvě restaurace, které mohou připravit občerstvení na míru vaší akce. Parkování je zajištěno v areálu. Orchard disponuje výbornou dopravní dostupností - zastávka MHD je přímo před komplexem a centrum města je vzdáleno jen 10 minut chůze. Lokalita Orchardu s 3 000 zaměstnanci v areálu a sousedním sídlištěm Fifejdy s 13 300 obyvateli, zajistí vaší akci dostatečnou vizuální exponovanost.